Fryzury na sylwestra 2013-2014: Fryzury sylwestrowe

Sylwester 2013-2014 już coraz bliżej. Fryzury sylwestrowe czekają. Nie możecie przecież pokazać się w niemodnej fryzurze na najważniejszej imprezie tego roku. Poniżej kilka inspiracji fryzur, które były modne w 2013 oraz mają szanse pozostać w salonach fryzjerskich w 2014 roku.

 

fryzury sylwestrowe 2013-2014

Szczęśliwego nowego roku!

Mamy nadzieje, że miałyście udane święta. Nie objadłyście się za bardzo i jesteście gotowe na sylwestrowe szaleństwo. Ciuszki już wybrane? Paznokcie zrobione? Pozostaje tylko fryzura. No więc dobrze, przejdźmy teraz przez najbardziej pożądane fryzury 2013 roku.

Ja tegorocznego sylwestra spędzę wraz ze znajomymi w Austrii. Oglądając fajerwerki jeżdżąc na nartach i pijąc grzane Austriackie wino. Gdziekolwiek nie będziecie polecam wam zobaczyć fajerwerki puszczane w Sydney. To naprawdę robi wrażenie a w związku z dużą różnicą czasową można nastroić się na wielki wieczór już kilka godzin wcześniej.

Gdziekolwiek nie będziecie, czy na balu z przyjaciółmi z pracy, czy będzie to wielka impreza, czy może kameralny wieczór ze znajomymi. Wieczór z jedynką? Czemu nie?! To ma być dla waszych włosów wyjątkowy wieczór jedyny w tym roku. Pamiętajcie że tak jak wejdziecie w nowy rok tak ułoży się nadchodzący 2014.

Pomysły fryzur na sylwestra 2013-2014

fryzury sylwestrowe 2014

Podążaj za naturalnością!

Kochasz swoje włosy za to jakie są na co dzień. To jesteś jedną z niewielu. Zazwyczaj kobiety nie przepadają za swoimi włosami i zawsze kiedy kobieta ma proste włosy marzy o falowanych Kiedy już ma falowane codziennie dokładnie i pieczołowicie je prostuje i wyniszcza gorącym powietrzem. Nie walcz ze swoimi włosami. Czy masz proste, falowane czy kręcone. Dokładnie je umyj nałóż odżywkę i bądź naturalna!

 

 

 

 

 

fryzury sylwester 2014

Fryzury upięte na czubku głowy

Nic nie dodaje tak dramatyzmu jak włosy upięte na czubku głowy. Zbierz dokładnie swoje włosy. Zastanów się co możesz wkomponować do swojej sylwestrowej fryzury i jazda. Poniżej dwa przykładowe ujęcia fryzur. Do pierwszej fryzury użyte zostały duże czerwone korale. Druga natomiast to płaskie ‘coś’ gustownie wplecione w koczka na środku głowy. Fryzura przede wszystkim wygodna. Nie musicie się obawiać, że umoczycie końcówki w noworocznym rosole.

 

fryzury sylwestrowe 2013

Noś biżuterię we włosach

Wasza ulubiona biżuteria tym razem nie na szyi czy ręku ale także we włosach. Poszukajcie ładnych, świecących dużych spinek. Nie będzie wyglądało to tandetnie a doda waszym włosom odrobinę szaleństwa i nonszalancji. Biżuteria we włosach królowała na salonach w roku 2013 i prawdopodobnie zostanie jeszcze na trochę. Nie tylko przy fryzurach odświętnych, komunijnych czy ślubnych. Normalne codzienne fryzury także możecie urozmaicać fancy dodatkami.

 

modne fryzury sylwestrowe 2014

Zostaw włosy rozpuszczone

Często kobiety nie zdają sobie sprawy jak pięknie wyglądają w rozpuszczonych włosach. Jasne, że jest nam wygodniej nie umyć głowy i związać włosy, żeby wyglądały na świeższe. Ale na ten jedyny wieczór w roku naprawdę warto poświęcić swoim włosom odrobinę więcej czasu. Umyj je dokładnie, wysusz chłodnym powietrzem, nałóż odżywkę dodaj włosom blasku. Dołóż jakieś świecidełko. Proszę bardzo idealna fryzura sylwestrowa gotowa.

 

 

 

Warkocze kłosy i inne ciekawe upięcia?

Upięcia włosóww 2014

Rok 2014 opierał się w całości na warkoczach, kłosach i różnego rodzaju upięciach. Swobodnie możecie iść w tym samym kierunku jeśli chodzi o fryzury 2014. Zobaczcie powyższe inspiracji i zróbcie podobne upięcie. Na pewno olśnicie wszystkich znajomych, którzy być może do tej pory nie mieli okazji widzieć was w takiej fryzurze.